پرش لینک ها

آشنایی با دستکش کار و کاربردهای آن

دستکش کار

دستکش کار از آن دست محصولاتی است که به صورت گسترده در تمامی مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. ایمنی یکی از مهم ترین موارد در هر کارگاهی می باشد. حفاظت از بدن افراد بسیار مهم بوده و باید به شکلی ویژه آن را اجرا کرد. تجهیزات بسیار زیادی برای محافظت از دست افراد وجود دارد. باید دقت داشته باشید که دست افراد برای کارکردن به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های بدن شناخته می شود. درباره دستکش ایمنی میتوان موارد بسیار زیادی را در نظر گرفت. با توجه به ویژگی های موجود در این محصولات میتوانید اقدامات بسیار زیادی را انجام دهید. در طول روز ممکن است مشکلات مختلفی برای شما به وجود بیاید.

 با استفاده از انواع دستکش های کار می توانید از عمده مشکلات و خطرات موجود در فعالیت های مختلف جلوگیری کنید. تنوع موجود در دستکش ها بسیار بالا بوده و هریک دارای ویژگی های خاصی می باشند. قابلیت های موجود در این محصولات باعث شده است تا بتوانید طول عمر های مختلف را نیز مشاهده کنید. باید توجه داشته باشید که مدل های بسیار متنوع در این محصولات برای کاربرد های گوناگون می باشند. در کار های مختلف باید از محصولات مختلف استفاده کنید. دقت داشته باشید که درجای درست از دستکش ها استفاده کنید. استفاده جابجا می تواند باعث آسیب به دستکش شود. 

 

انواع دستکش کار

دستکش کار دارای تنوع بسیار خوبی بوده و برای تمامی مشاغل دارای محصول مخصوص می باشد. انواع دستکش های موجود را می توان در دسته بندی های مختلف قرار داد. وجود تنوع در این محصولات را می توان در بخش های مختلف مشاهده نمود. دقت داشته باشید که استفاده از دستکش های مختلف برای مشاغل گوناگون می تواند به شما در سرعت کار بسیار کمک کند. افراد حاضر در یک کارگاه نیازمند دستکش های مختلف بوده و باید سایز بندی های گوناگون را نیز مورد استفاده قرار داد. دقت داشته باشید که سایز بندی در این محصولات می تواند برای شما بسیار مفید باشد. مقاومت در مدل های مختلف دستکش کار متفاوت می باشد.

 برخی از مدل های موجود در برابر اسید ها و محلول های مختلف مقاوم بوده و برخی دیگر در برابر اجسام تیز و برنده مقاوم می باشند. با استفاده از تمامی مدل های موجود در جای درست می توانید بهترین محافظت را انجام دهید. برای اینکه بالاترین بازدهی را از این محصولات شاهد باشید در ادامه برخی از مدل های موجود را به صورت ویژه برای شما شرح خواهیم داد. 

  • دستکش کار چرمی: یکی از پرکاربرد ترین دستکش های موجود در بازار این مدل می باشد. استفاده از دستکش های چرمی با ضخامت های گوناگون برای ایجاد یک حفاظت بسیار جامع عالی می باشد. اکثر افراد از این دستکش ها در برخورد با اجسام تیز بهره می برند. چرم در انتقال دما بسیار عالی بوده و می تواند حرارت را میزان قابل توجهی دفع کند. از این رو است که در تاسیسات و جوشکاری از این محصولات بهره می برند.
  • دستکش کار مقاوم در برابر مواد شیمیایی: اسید ها و حلال های مختلف در قسمت های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. باید توجه داشته باشید که در استفاده از این مواد نمی توان از دست به صورت مستقیم استفاده نمود. آسیب های ناشی از حلال های مختلف می تواند جبران ناپذیر باشد. دستکش های مقاوم در برابر این مواد می تواند در روند کار به شما بسیار کمک کند.

ویژگی های دستکش کار 

در هر محصولی شما با توجه به ویژگی های موجود است که خرید خود را انجام می دهید. اگر یک محصول ویژگی های مورد نظر شما را نداشته باشد نمی توانید به راحتی از آن استفاده کنید. ویژگی هایی که یک دستکش کار خوب باید داشته باشد را می توان در موارد بسیاری معرفی نمود. باید دستکش کاری را که انتخاب می کنید به خوبی بر روی دست قرار گیرد. سایز دستکش بسیار مهم بوده و باید به خوبی فیکس دستتان باشد. از دیگر ویژگی ها که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت جنس به کار رفته در دستکش کار می باشد. کیفیت موجود باید به شکلی باشد که در مدت زمانی کم فرسوده نشود. دقت داشته باشید که خراب نشدن یک دستکش به معنای عدم تعویض آن نمی باشد.

 دستکش ها به مرور برخی از خواص خود را از دست داده و مواد مضری را تولید می کنند. اگر به صورت دوره ای دستکش کار را تعویض کنید قطعا سلامت دست و پوست شما نیز به خوبی حفظ خواهد شد. این محصولات به صورت ویژه برای سلامت و حفاظت دست شما طراحی شده اند. برای سوالات و ثبت سفارش انواع محصولات می توانید از سایت به خوبی استفاده کنید.

 

جمع بندی

در یک جمع بندی کلی می توان دستکش کار را به عنوان یکی از مهم ترین لوازم و تجهیزات حفاظت فردی در نظر گرفت. استفاده از دستکش کار در محیط های مختلف می تواند به شما کمک کرده و بالاترین بازدهی را شاهد باشید. دقت کنید که راندمان کارگاه شما به سلامت افراد بستگی خواهد داشت.

 

 

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
بکشید