پرش لینک ها

صنایع پوشاک و لباسکار نوآوران خادم

درباره لباسکار خادم

صنایع پوشاک  لباسکار نوآوران خادم از سال 1379 در ردیف تولیدکنندگان برتر ایران قرار گرفت. این شرکت با توانایی های که در عرضه تولید لباس با کیفیت داشته است. در همان سال های ابتدایی توانست با شرکت های مهم و بزرگی همکاری داشته باشد. این همکاری ها خود اعتبار خوبی به این تولیدی بزرگ و معتبر بخشیده است. این شرکت همیشه بر با کیفیت بودن محصولی که تولید می کند، تاکید داشته است و سابقه همکاری با گروه ایران خودرو و گروه صنعتی سایپا نشانه ایی از صحت این کیفیت بالا دارد. در این شرکت تولیدی لباسکار، افراد زیادی مشغول به کار هستند.

 این افراد توسط کارشناسان و ناظرین مجرب داخلی و بین المللی آموزش دیده اند و به طور مداوم بر با کیفیت بودن محصول شاهد هستند. تولیدی نوآوران خادم با  برنامه ریزی مشخص، کیفیت بالا و قیمت های رقابتی، آمادگی خود را با شرکت های دیگر تولید کننده لباسکار اعلام می کند و در این زمینه می کوشد تا مقام اول را به دست بیاورد. 

صنایع پوشاک نوآوران خادم یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکننده های انواع لباسکار ( صنعتی، بیمارستانی، عملیاتی، لباس فرم شرکت ها، شلوار، کاپشن و …) است. این تولیدی با سابقه با هدف تولید برتر، قیمت مناسب و کیفیت برتر تمام سعی و تلاش خود را بر این اصل نهاده است تا درخواست مورد نیاز مشتریان را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه نماید. 

سابقه

صنایع پوشاک نوآوران خادم نزدیک به سه دهه سابقه کاری درخشان دارد. در این سه دهه با تکیه بر تجهیزات و دستگاه هایی به روز و نوآورانه مانند دستگاه طراحی، وسیله برش و دوخت همیشه سعی بر طراحی کردن لباس های کاری جدید و مقاوم داشته است. تلاش این شرکت با سابقه برای کسب رضایت مشتری در اینجا به اتمام نمی رسد. با شبکه فروش و خدمات پس از فروش گسترده به تلاش خود ادامه داده است. در این راستا هم به موفقیت هایی چون گواهینامه حضور در کنفرانس رضایت مندی مشتری، تندیس کنفرانس نشان عالی رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش دست یافته است. 

بزرگی و گستردگی صنایع پوشاک نوآوران خادم این توانایی را برای قبول کردن و تولید انواع لباسکار در تعداد فراوان، به صورت عمده و خرده فراهم کرده است. البته با تضمین این که تعداد فراوان سفارش اصلا از کیفیت و زیبایی لباسکارها نمی کاهد و مشتریان و صنایع مختلف می توانند از رسیدن به موقع و همچنین سالم بودن آنها مطمئن باشند. کار رسیدن سفارش به دست مشتری سفارش دهنده در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد.

انواع تولیدات صنایع پوشاک نوآوران خادم 

شرکت صنایع پوشاک نوآوران خادم توانایی انواع مختلف لباسکار با طرح های مختلف را دارد. همانطور که میدانید هر شغل لباس متناسب به خود را دارد و هر کدام به منظورهای متفاوتی طراحی شده اند. مثلا لباسکار یک کارمند اداره فقط جهت تشخیص موقعیت شغلی و شاید درجه خدمت رسانی او باشد. ولی لباس یک آتش نشان باید ایمنی لازم برای حفظ جان او از آتش را داشته باشد. لباس های این شرکت شامل لباسکار ( دو تیکه، کاپشن، لباس دوبنده، لباس یکسره، کاور، شلوار تک، پیراهن، کاپشن، جلیقه و تیشرت) می باشند، که هر کدام زیر مجموعه هایی نیز دارند. سازمان ها و ارگان های سفارش دهنده می توانند رنگ این لباس ها را متناسب با سازمان خود انتخاب کنند و سفارش دهند. 

مراجعه و ثبت سفارش از خط تولید

داشتن کیفیت بالا در عین زیبایی و کارایی برای این تولیدی فقط یک شعار نیست و شما عزیزان می توانید از نزدیک شاهد این موضوع باشید و از نزدیک حقیقت درست بودن این گفته را ببینید. این شرکت از سفارش دهنده هایی که تمایل به دیدن کارخانه و بررسی عینی تجهیزات تولید لباسکار را دارند، استقبال می کند. سفارش دهندگان می توانند با مراجعه به  قسمت طراحی، لباسکاری را که از قبل انتخاب کرده اند را ارائه دهند و لباسی مطابق با آن طرح دریافت کنند. مشاورانی نیز جهت مشاوره دادن در هنگام قبول سفارشات، به صورت تلفنی و حضوری در این شرکت وجود دارند. در تعامل بودن با مشتری و ارتباط گرفتن با آنها باعث افتخار این شرکت است. این خاصیت ها تنها مختص به یکی از شعب صنایع لباسکار نوآوران خادم نمی باشد و در تمامی شعب های این شرکت برقرار است. 

در این شرکت تولیدی وسیله هایی چون دستگاه طراحی، برش، دوخت به طور کامل قابل رویت هستند.  شما عزیزان می توانید خط تولید و شعب های مختلف ما را بازدید کنید و با ما تماس بگیرید. برای مشاوره و ثبت سفارش، باعث افتخار و سربلندی ماست که با ما در ارتباط باشید.

صنایع پوشاک نوآوران خادم در برابر این همه تلاش و تولید لباسکار، افتخارات فراوانی را به دست آورده است.

شعب و شماره تماس های صنایع پوشاک لباسکار نوآوران خادم

شما عزیزان می توانید به سایت www.lebaskar.com  یا آدرس مجازی lebaskar@ در اینستاگرام بروید و از این طریق از محصولات این تولیدی دیدن فرمایید. از طریق واتساپ و شماره های 09358666659 و 09121351957 خرید را انجام دهید و یا به یکی از مراکز زیر جهت سفارش لباسکار متناسب با کار خود مراجعه کنید: 

  • تهران هایپر: خروجی نواب، خیابان هلال احمر، مجتمع تجاری نگین رازی 54134-021.
  • دفتر کرج: بلوار طالقانی نبش بلوار ماهان طبقه فوقانی موسسه نور 02634470353.
  • کرج فروشگاه: خیابان بهشتی، بین میان جاده و 45 متری 34530936-026.
  • کرج کارخانه: خیابان شهید بهشتی بین میانجاده و 45 متری روبروی تالار آپادانا کوی صنعت 34521272-026.

تعریف لباسکار

لباسکار لباسی است که در هنگام کار می پوشیم. انواع مختلفی دارد که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند و در فرم های مختلفی چون کارمندی، کارگری، اداری و… طراحی و دوخته می شوند. بر تن داشتن لباسکار ضروری ترین امر در حین انجام کار است. چون جدا از اینکه به وسیله آن کارمند و کارگران ارگان از هم تشخیص داده می شوند. این لباسکارها در شغل های مانند آتش نشانی و یا کارهای صنعتی حافظ جان آنها نیز هستند. صنایع پوشاک لباسکار نوآوران خادم یکی از بهترین و باکیفیت ترین تولید کنندگان لباسکار در ایران می باشد.

شرکت لباسکار نوآوران خادم بیش از سه دهه سابقه درخشان در امر تولید انواع لباسکار دارد. در این چند سال به کمک کارشناسان مجرب بین المللی و داخلی و استفاده کردن از به روز ترین تجهیزات دنیا و همچنین کارمندانی متبحر، سعی بر طراحی و اجرایی کردن لباس و لوازم ایمنی و حفاظت شخصی در صنایع مختلف کشور داشته است.  این شرکت با برنامه ریزی مشخص، کیفیت بالا و قیمت های رقابتی آماده است که با صنایع مختلف کشوری همکاری کند. این شرکت معتبر و با سابقه با شبکه فروش و خدمات پس از فروش صنایع گسترده سعی در جلب نظر آنها دارد.

افتخارات و موفقیت های لباسکار خادم

لباسکار نوآوران خادم با بهره گیری از تجهیزات و بافت پارچه های مقاوم توانسته است لباسکار هایی بادوام بالا و زیبایی هرچه بیشتر تولید کند. در نهایت به بازار ارائه دهد. این شرکت از سال 1379 آماده به کار بودن خود را اعلام کرده است. شرکت لباسکار نوآوران خادم  تا به حال موفق به دریافت افتخارات و تقدیرنامه های گوناگونی شده است. این شرکت مفتخر است که توانسته با صنایع مختلفی همکاری داشته باشد.

 شاخص ترین آنها می توان به شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی، گروه صنعتیِ سپاسد، کارخانِجات بنیاد مستضعفان، هلال احمر ایران. کمیته امداد، فولاد اسفراین، لوله گستر اسفراین، سازمان انرژی اتمی ایران، راکتور های هسته ای ایران، نفت بهران اشاره کرد. این شرکت توانسته نیازمندی های ایران خودرو را به مدت ٩ سالِ متوالی و گروه صنعتی سایپا به مدت ٧ سالِ متوالی تامین کند. و تا این زمان توانسته گواهی نامه، لوح تقدیر وتندیس دریافت کند. شما می توانید با یک جست و جوی کوتاه در فضای مجازی صحت این حرف ها را ببینید. در اینجا به برخی از آنها اشاره هایی می کنیم.

در کمتر از یک دهه از تاسیس این شرکت، مدیر لباسکار نوآوران خادم در همایش کار و امور اجتماعی که در سال 1387 برپا شد. در میان تعداد چشم گیری از شرکت های تولید کننده دیگر، موفق به دریافت لوح تقدیر و همچنین تندیس کارآفرین برتر از جانب خود وزیر مربوطه در آن سال شد. این افتخار به دو دلیل (اولین بودن و دریافتش به طور مستقیم از جانب وزیر کار) از با ارزش ترین افتخارات این مجموعه است.

گواهینامه کارآفرینی

با کارآفرینی خوبی که این مجموعه ایجاد کرده است موفق به دریافت گواهی کارآفرینی و کسب و کار شده است. به تقدیر نامه ها و تندیس های این مجموعه افزوده است و در جشنواره های گوناگونی از کارآفرینی درخشیده است. از جمله گواهینامه کارآفرینی حرفه ای و تندیس کارآفرین برتر در چهارمین جشنواره ی کارآفرینان.

هر شرکت موظف به رعایت استاندارد هایی از جمله خط مشی کیفیت، تعهد نامه های محرمانگی، روش های اجرایی، دستورالعمل های کاری و … است. برابر با رعایت هر کدام از آنها موفق به دریافت ستاره هایی از انجمن کیفیت ایران می شود. 

همان طور که در آغاز مطالعه کردید، لباسکار نوآوران خادم در سال 1389 توانسته با رعایت اکثریت این خط مشی ها گواهینامه پنج ستاره را از انجمن کیفیت ایران (IRSQ) دریافت کند.

نقش خوب مدیریتی که این شرکت در طراحی خط مشی مناسب دارد. پیاده سازی استراتژی ها به طور عالی، افزایش سطح رقابتی و و رویکرد های توسعه نوآورانه کارآفرینی که در این شرکت اجرا می شود. هم خود به نوبه خود افتخاری بزرگ را برای این شرکت به ارمغان آورده است. تندیس اجلاس سران کشوری نشان عالی مدیریت نوین ایران از جمله این افتخارات است.

تولیدی لباسکار نوآوران خادم در راستای ارائه کیفیت عالی با مناسب ترین قیمت و بدون هیچ اضافه پولی توانسته بهترین عملکرد را داشته باشد. به همین دلیل از آن در انجمن مهندسی ارزش ایران تقدیر شده است. لازم به ذکر است که با همین کیفیت توانسته گواهینامه کیفیت جهت صادرات به اتحادیه اروپا را اذان خود کند.

دریافت تندیس

در تاریخ 23 آذر سال 1392 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در راستای توسعه صادرات، اولین همایش توسعه روابط تجاری بین ایران و گرجستان را برگزار کرد.  در آن همایش به بررسی توانایی های بالقوه تجاری مابین دو کشور پرداخته بودند و با ایجاد فضای مساعد برای آشنایی، فرصت را برای عقد قراردادهای تجاری فراهم کرده بود. شرکت نوآوران خادم در این همایش نیز  تندیسی دریافت کرد.

تولیدی لباسکار نوآوران خادم، گواهینامه TRAINING CRETIFICATE را دریافت کرده است. پس ما می توانیم از ایمن بودن وب سایت اطمینان داشته باشیم. این گواهینامه برای برند یک نوع اعتبار می باشد و رشد و توسعه و کسب و کار را افزایش می دهد. این شرکت، پس از فروش هم برای جلب رضایت مشتریان خدماتی ارائه داده است. این شرکت توانسته گواهینامه حضور در کنفرانس رضایت مندی مشتری را بگیرد. در نتیجه آن تندیس کنفرانس نشان عالی رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش دریافت کند.

لباسکار دوبنده مشکی زرد

دفتر مرکزی تهران

— فلسفه معماری

تیم چند رشته ای

Concor از طریق ترکیبی منحصر به فرد از رشته های مهندسی ، ساخت و طراحی و تخصص و تخصص ، راه حل های زیرساختی در سطح جهانی را به مشتریان و سهامداران در طیف گسترده ای از بخشهای صنعت ارائه می دهد.

طراحی شهری رشته های مختلف مکان سازی ، سرپرستی محیط زیست ، برابری اجتماعی و قدرت اقتصادی را در ایجاد مکان هایی با زیبایی و هویت مجزا جمع می کند.

29+
سال ها تجربه خدمت رسانی
100%
اولویت رضایت مشتری
+50
کادر مجرب و متعهد
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
بکشید