پرش لینک ها
لباسکار

لباسکار کاپشن و شلوار النینو

یکی از بهترین انواع لباس کارهای تولیدی ما را کاپشن و شلوار النینو شکل داده است.

تمامی لباسکار های مجموعه لباسکار خادم در رنگ ها و جنس های طبق سفارش مشتری تا چندهزار دست لباس قابل تولید برای مشتریان گرامی میباشد.

آشنایی با لباسکار دوتکه ( کاپشن و شلوار ) النینو

دوخت لباسکار کاپشن و شلوار النینو

می دانید که مهمترین ویژگی های لباس کار کاپشن و شلوار النینو کدامند؟ آیا می توان دستکش و کفش ایمنی را از فروشگاه لباس کار و لوازم حفاظت فردی هایپر اچ اس ایدر کنار لباسکار های صنایع پوشاک و لباسکار نوآوران خادم خرید تهیه نمود؟ جواب این سوال بله هست. از شما دعوت می شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین لباس کار ایمنی مقاله ی ما را تا آخر همراهی کنید.

امروزه تمام کسب و کارهای بزرگ و کوچک به دنبال خرید تجهیزات ایمنی باکیفیت هستند. چرا که مدیران به خوبی می دانند جهت بالا بردن بازدهی کارگران خود بایستی از لوازم فردی ایمنی استفاده کرد. عینک، لباسکار و کلاه از مهمترین انواع تجهیزات ایمنی مورد استفاده توسط کارگران می باشند. شما می توانید تمام لوازم مورد نیاز خود را به راحتی از وب سایت پیش رویتان تهیه نمایید.

در مبحث مربوط به معرفی لباسکار کاپشن و شلوار النینو می خواهیم در مورد دوخت این محصول صحبت کنیم. برای طراحی لباسکار دو تکه ی یاد شده از دوخت صنعتی مدرن استفاده شده است. توجه داشته باشید که دوخت مذکور یکی از مقاوم ترین انواع دوخت ها محسوب می شود. همچنین این مدل از لباس ها بر اساس استانداردهای الگویی طراحی شده و در بازار عرضه می گردند. در حین دوخت لباسکار مذکور سعی شده است که جیب های متعددی را تعبیه کنند. شما می توانید جیب موبایل را نیز در لباسکار یاد شده مشاهده نمایید.

طراحی و دوخت لباسکار کاپشن و شلوار النینو بی نظیر می باشد. همین امر نیز توجه بسیاری از کارفرمایان را به سوی خود جذب کرده است. شما می توانید لباسکار یاد شده را در اندازه های مختلف مشاهده نموده و بهترین این محصولات را سفارش دهید. همچنین می توانید در کنار خرید کاپشن و شلوار النینو، کلاه و دستکش ایمنی همرنگ را نیز سفارش دهید.

بررسی جنس مربوط به لباسکار کاپشن و شلوار النینو

برخی از مدیران به دنبال خرید لباس کار ارزان هستند تا با کمترین هزینه های ممکن لباسکار مورد نیاز کارکنان خود را تامین کنند. لازم به ذکر می باشد که لباسکارهای موجود در وب سایت ما استانداردهای الگویی لباس کار خارجی اصل را دارند. بنابراین فرصت را از دست نداده و همین حالا لباسکار کاپشن و شلوار النینو را سفارش دهید. همچنین این مدل از لباسکارها را از پارچه های مختلفی تهیه می کنند. رایج ترین پارچه ی مورد استفاده ی برای دوخت لباسکار مذکور را پارچه پلی استر شکل داده است. با این حال در صورت سفارش مشتری می توان لباسکار یاد شده را از پارچه های کتان و جین نیز تهیه کرد.

پارچه های پلی استر مورد استفاده در دوخت لباسکار کاپشن و شلوار النینو وزن بسیار سبکی را دارند. به طوری که کارگران می توانند به راحتی و به مدت طولانی از لباسکار مذکور استفاده کنند. آب رفتگی مربوط به پارچه های پلی استر در حد صفر می باشد. همچنین بافت مربوط به پارچه های پلی استر به گونه ای می باشد که می توان شاهد گردش هوا در قسمت های داخلی لباسکار کاپشن و شلوار النینو بود. ثبات رنگ پارچه های پلی استر نیز در حد عالی است و کارگران می توانند تا سال های متمادی از لباسکار در اختیار خود استفاده کنند. کاپشن و شلوار النینو می تواند نقش یونیفرم را برای کارگران شما ایفا کند. بنابراین با خیال آسوده لباسکار یاد شده را تهیه نموده و آن را در اختیار کارگران خود قرار دهید.

سایر مشخصه های کاپشن و شلوار النینو

لباسکار کاپشن و شلوار النینو ویژگی ها و مشخصه های متعددی را به خود اختصاص داده است. توصیه می شود که شما نیز قبل از خرید لباسکار یاد شده کاتالوگ مربوط به آن را با دقت مطالعه نمایید. همچنین می توانید جهت کسب مطالب بیشتر در خصوص این لباسکار با همکاران ما در تماس باشید. از مهمترین مشخصه های لباسکار کاپشن و شلوار النینو می توان به رگلاژ کمر آن اشاره کرد. لباسکارهای یاد شده در ناحیه کمر خود رگلاژ دارند که این امر حرکات کارگران را تسهیل می کند.

همچنین این مدل از لباسکارها مجهز به 11 عدد جیب معمولی و مخصوص هستند. کارگران می توانند ابزارهای کاری خود را به راحتی در جیب های لباس کارشان قرار دهند. لباسکار کاپشن و شلوار النینو به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید در روزهای گرم سال نیز به راحتی از این لباسکار استفاده کنید. همچنین پوشیدن لباسکار یاد شده به هیچ وجه حساسیت پوستی ایجاد نمی کند. تمام این موارد در کنار هم سبب شده است تا کاپشن و شلوار النینو جزو محبوب ترین انواع لباسکارهای عرضه شده در بازار باشد. 

قیمت کاپشن و شلوار النینو 

لباسکار کاپشن و شلوار النینو را می توانید در بسته بندی های باکیفیت تحویل بگیرید. همچنین جهت استعلام و بررسی قیمت این محصولات نیز می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. خرید لباس کار با قیمت ارزان را می توانید با ما تجربه کنید. همچنین فروشگاه اچ اس ای سابقه ی درخشانی را در زمینه فروش لباس کار با کیفیت دارد. شما نیز پس از بررسی قیمت لباسکار کاپشن و شلوار النینو سفارش تان را ثبت کنید. توجه داشته باشید که لباسکار یاد شده در هفت اندازه و سایز بندی مختلف عرضه شده است. بنابراین در حین ثبت سفارش به سایز لباسکار مدنظرتان توجه نمایید. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی در حین تحویل سفارش تان با همکاران ما در تماس باشید. 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
بکشید